Derneğimize üye olup bu ailenin bir parçası da ben olmak istiyorum diyorsanız; dernek tüzüğü gereği dernek üyesi olmak için başlangıçta bir kereye mahsus olmak üzere 100 TL verip sonrasında her ay 20 TL ile üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz ve istediğiniz takdirde gönüllü olarak derneğimizin projelerinde siz de yer alabilirsiniz. Ya da üye olarak veya üye olmadan üniversite öğrencilerine burs vererek katkıda bulunabilirsiniz.

 

Derneğimiz din, dil, ırk, mezhep ayrımı gözetmemektedir ve kar amacı gütmemektedir. Tamamen sosyal sorumluluk bilinciyle yola çıkılmış olup gönüllülük esasına dayanmaktadır. İçinde vatan sevgisi, Atatürk sevgisi olan ve herhangi bir siyasi kuruluşa üye olmayan ,insan sevgisi ile dolu, hayallerine ulaşabilmeleri için bizim desteğimize ihtiyacı olan öğrencilere burs vermektedir.

 

Bu güzel yolda siz de bizimle olduğunuz için sizin de uzatacağınız ellerle gençler hayallerine bir adım daha yaklaşabilecektir.

 

Bu anlamda iki seçeneğiniz mevcut.

  • Dernek üyesi olmak istiyorum

  • Üye olmadan sadece katkıda bulunmak istiyorum

 

Katkıda bulunmak için;

Bir üniversite öğrencisine verilecek burs miktarı aylık 200 TL olarak belirlenmiştir. Ancak gönüllülük esasına dayanan bir dernek olduğumuzu hatırlatarak tek seçeneğinizin bu olmadığını belirtmek isteriz. Tek başınıza bir öğrenciyi siz de okutabilirsiniz. Ya da ‘’BURS KUMBARAMIZA ‘’ her ay desteğinizi atarak ailemizdeki iki ya da üç kişiyle beraber bu yola çıkabilirsiniz.

Burs vereceğiniz kişi hakkındaki bilgiler dilerseniz size ulaştırılabilir. Burs alan öğrencimizin kabul etmesi halinde bireysel olarak iletişime geçmek isterseniz iletişim bilgileri de sizinle paylaşılabilir.

 

Hazırsanız, kayıt bölümüne geçelim mi?

Kayıt Hakkında

HAYALLERE KÖPRÜ KURUYORUZ
KAYIT FORMU

"Bir ülkenin geleceği, çocukların ve gençlerin hayallerindedir."

Yolunuza nasıl devam etmek istiyorsunuz?
Burs Desteği

Kaydınız başarıyla oluşturuldu, teşekkür ederiz.

Dernek Hesap Bilgileri

Hesap No: 87896356-5001 / 554-Ziraat Bankası Derince/Kocaeli Şubesi

IBAN: TR36 0001 0005 5487 8963 5650 01