IMG_3192.JPG

ALİ ŞEYH ÖZDEMİR / KURUCU ÜYE

  • Facebook Social Icon

Tüm hayallerini iyilik üzerine kurmuş, gittiği yerlere ışık olan, bir çocuğun gülümsemesini yeni bir dünya fethi sayan,  bir çiçeğin dalından koparılmasına üzülen, yüreğinde sevgi çiçekleri açtıran canlarla birlikte olmaktan büyük bir haz aldığımı/alacağımı ifade ederek başlamak istiyorum.
 

4 yıl evveldi…  Hayallere köprü kurmak amacıyla, kilometreleri aşıp buralara kadar gelerek kır çiçeklerimizle tanışan ve onları kucaklayarak okşayan güzel insanlar tanıdım. Öyle bir takım kurmuşlardı ki tüm iyilikleri, güzellikleri hayat felsefesi haline getirip bunu yaşamaya ve yaşatmaya ant içmiş gibiydiler.  Hepsinin yüreği iyilik, güzellik ve sevgi için atıyordu. Hepsinde dünyayı iyilikle donatma aşkı, hoşgörü, merhamet, alicenaplık, diğerkâmlık en üst düzeydeydi. Hepsi iyiliklerle donanmış güzel bir dünya inşa etmek için bir amele gibi çalışma azmiyle koşuyorlardı. O ekibi; bitmek ve tükenmek bilmeyen enerjisi ve azmiyle Füsun Hoca’mı, genç kardeşim Begüm’ü, Gökalp'i, pek tabiî ki öğretmeni olmaktan gurur duyduğum iyiliğe sevdalanmış yürek Sevgili Mehmet Salıcı’yı ve şu an isimlerini hatırlayamadığım ışık saçan güzel insanları tanıyınca hayranlığım bin kata daha arttı. 
 

Aslında böyle bir ekibe dâhil olmak haddim değil; nezaket gösterip beni de bu ekibin bir parçası sayanlara müteşekkirim. Böyle bir ekibin, oluşumun hizmetkârı olmak benim için şereftir.
 

Ben Ali Şeyh Özdemir. Edebiyat öğretmeniyim. İki kız babasıyım. Şu an Adıyaman/Gölbaşı İlçe Millî Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktayım.
Dünyayı iyiler ve iyilikler kurtaracak.